Украинский каталог развлекательных ресурсов
 
 

Парк Нивки

 
Парк НивкиПарк за своїми природно-охоронними завданнями поділяється на дві частини - східну і західну, розділених залізничною колією. Східна його частина віднесена до загально державних природно-заповідних територій як парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва, а західна - до аналогічних пам’яток, але місцевого значення.

Парк Нивки

Східна частина. Лісовий ландшафт в парку є основним і займає більше 30 га. Його складають як природні, так і штучні насадження, а також ті, що виникли від самосіву інтродукованих видів - акації білої і клена сріблястого. В минулому більша частина території парку була вкрита лісами дуба звичайного, а вздовж річки - вільхи чорної. Зараз лише біля третини лісового ландшафту займають масиви з переважанням дуба, на інших - насадження мають різний ступінь деградації.
У парку прокладена мережа доріжок, збудовані дитячі і спортивні майданчики, атракціони, він є місцем масового відпочинку киян. На вході до парку, з боку пр.Перемоги 1974 року збудовано пам’ятник Д.Коротченку.
західна частина. По території парку протікає ріка Сирець, вздовж долини якої утворені три ставки, загальною площею близько 3 га. В парку обладнані містечко атракціонів, танцювальний, спортивний та дитячий майданчики. У північній частині парку у 1958 році збудовано Зелений театр (зараз не функціонує). У центрі парку встановлено пам’ятник комсомольцям 20-х років.
 
Контактная информация:
Адрес: г.Киев, пр. Победы, 82
Телефоны: (044) 456-43-31

 

 
 
 

Отдых в Киеве

Отдых в Киеве

 

Отдых в Окресностях

Активный Отдых

 
 

Меню

Реклама

 

Самые популярное

парки киева

ПАРКИ

Думаете как провести выходные или где отдохнуть с семьей в Киеве? Посетите парки Киева
Читать далее...

ЗАМКИ, КРЕПОСТИ, МУЗЕИ КИЕВА

ЗАМКИ, КРЕПОСТИ, МУЗЕИ КИЕВА

Замки, крепости Украины
Читать далее...

Центр семейного досуга Дивосвіт

 Центр семейного досуга «Дивосвит»Семейный центр развития и развлечений "Дивосвит" превратился в площадку с сотней студий, мастер-классов, центров, клубов, школ, репетиторских и тренерских программ. Главная задача обновленного центра: объединить под одной крышей различные образовательные, обучающие, развивающие технологии для детей и их родителей.
Читать далее...

Парк "Отрадный"

  Парк "Отрадный"Парк "Отрадный" был реконструирован в 2008г. Площадь - около 16 га. По территории парка "пробегают" симпатичные дорожки из брусчатки.
Читать далее...

Old Kiev, Старый Киев

Old Kiev, Старый Киев

 

Читать далее...
 
 
 

Вход

close

РЕГИСТРАЦИЯ

 

Оставте поле пароля пустым, для автоматической генерации пароля

close

Восстановление пароляclose