Украинский каталог развлекательных ресурсов
 
 

Этнографический музей Хутор Савки

 
Хутір Савки — етнографічний музей просто неба, що розташований у селі Нові Петрівці за 6 кілометрів від межі Києва. Дух української старовини за 6 км від межі Києва: - пізнавальні екскурсії про про побут та свята поліських селян - старовинні ремесла – ковальство, бортництво та інші - розважальні програми для дітей та дорослих - страви української кухні прямісінько з печі.
Як дістатись: Їхати по Мінському проспекту, в’їхавши у село Нові Петрівці поглядати ліворуч – у центрі села має бути велика Святопокровська церква із зеленими куполами. Проїжджаєте ще метрів з 300 до першого перехрестя (саме перехрестя, повороти на ліво не рахуються) і повертаєтє ліворуч. Прямо по вул. Князя Святослава до Хутору Савки. Або по вул. Богатирській: їдете до кінця вулиці, а потім усе, як у попередньому варіанті.
Біля музею є чимала стоянка, що зачиняється ворітьми Проводяться тематичні свята відповідно до українського календаря. Відтворюємо прадавні звичаї, частуємо стравами з печі. Пориньте у живі традиції!
Хутор Савки
Експозиція музею
На території етнографічного музею «Хутір Савки» розташовані дві автентичні садиби з різних регіонів українського Полісся, а також вулики, клуня, циганська кузня, модель криниці з журавлем, чумацький віз та двокамерний льох. Експозиція музею діє за принципом «екскурсії без мотузочки».
Тут немає жодного «експонату» під склом, натомість будь-який предмет побуту можна спробувати у дії.
Історично-культурні надбання музею складають глиняні вироби 19 століття (горщики, глечики, макітри, гладишки, миски), предмети побуту та щоденного вжитку 18-19 століть (вилошники, граблі, молоти, сокири, ціпи, серпи, терези, ступи, хлібні діжі, кадоби та інше), ремісничі знаряддя праці (ткацький та столярний верстати, прядки, гончарне коло, кузня).

Контакная информация:
с. Новые Петровцы, ул. Князя Святослава, 50 (6км от Киева)
Телефон:(044) 424-39-08, 067-593-11-00
Сайт:xutir-savky.com.ua
 
 
 

Отдых в Киеве

Отдых в Киеве

 

Отдых в Окресностях

Активный Отдых

 
 

Меню

Реклама

 

Самые популярное

парки киева

ПАРКИ

Думаете как провести выходные или где отдохнуть с семьей в Киеве? Посетите парки Киева
Читать далее...

ЗАМКИ, КРЕПОСТИ, МУЗЕИ КИЕВА

ЗАМКИ, КРЕПОСТИ, МУЗЕИ КИЕВА

Замки, крепости Украины
Читать далее...

Центр семейного досуга Дивосвіт

 Центр семейного досуга «Дивосвит»Семейный центр развития и развлечений "Дивосвит" превратился в площадку с сотней студий, мастер-классов, центров, клубов, школ, репетиторских и тренерских программ. Главная задача обновленного центра: объединить под одной крышей различные образовательные, обучающие, развивающие технологии для детей и их родителей.
Читать далее...

Парк "Отрадный"

  Парк "Отрадный"Парк "Отрадный" был реконструирован в 2008г. Площадь - около 16 га. По территории парка "пробегают" симпатичные дорожки из брусчатки.
Читать далее...

Old Kiev, Старый Киев

Old Kiev, Старый Киев

 

Читать далее...
 
 
 

Вход

close

РЕГИСТРАЦИЯ

 

Оставте поле пароля пустым, для автоматической генерации пароля

close

Восстановление пароляclose